Skip to main content

Nowe połączenie lotnicze na trasie Peru – Boliwia! Linia Peruvian Airlines, tani peruwiański przewoźnik działający do tej pory lokalnie, właśnie uruchomiła regularne połączenie z Limy do La Paz. Newsy o promocjach i nowych trasach wrzucam raczej na facebookowy funpage Tresvodki, ale tym razem wiadomość może się przydać większości z was. Na pewno tym, którzy maja bardzo mało czasu, a chcą zobaczyć i Peru i Boliwię.

Przebycie obydwu krajów autobusem to niezła przygoda. Jedna z tych, która śni się po nocach backpackersom. Trasa jest eksytująca, wymagająca, niebezpieczna i pełna niespodzianek. Dzięki nowemu połączeniu można zaoszczędzić za to na prawdę sporo czasu. Podróż autobusem na trasie Lima – La Paz trwa ponad 30 godzin (trasa jest też bardzo kręta i stroma), samolotem 2 godziny 40 minut. Dla tych, którzy się bardzo śpieszą, albo boją się przepaści za oknem i nieobliczalnych kierowców, bomba:)

To pierwsze międzynarodowe połączenie Peruvian Airlines. Ze stolicy Peru do stolicy Boliwii będzie można dolecieć raz dziennie Boeingiem 737-300 lub Boeingiem 737-500, z międzylądowaniem w Cuzco. Do La Paz lata też LAN, Avianca i Taca, ale koszt biletu jest dużo wyższy.

Bilety można rezerwować tutaj: www.peruvianairlines.pe

Dobrych lotów!

peruvian airlines

foto: flyawaysimulation.com

Monika Trętowska

Author Monika Trętowska

More posts by Monika Trętowska

Leave a Reply

Close Menu